MATURITNÍ PLESY A KLIPY

Maturitní klipy

Maturitní klip je krátké video natáčené před samotným plesem. Na plese slouží pro zpestření programu a především pro pobavení rodiny a přátel. Děj videa se odvíjí od samotného tématu plesu. Rádi s přípravou scénáře pomůžeme a rádi také poradíme, co je potřeba pro atraktivní výsledek zajistit. Natáčení zabere většinou 6 – 8 hodin. Ideální je tedy začít natáčet ráno a vše stihnout v jeden den. V rámci zpestření klipu se s vámi rádi kamkoliv vypravíme. Natáčeli jsme například na pouti, pískárnách, na letišti, u hradů a zámků, ale třeba i na lodích. Rádi natáčíme videa se zajímavou zápletkou a vtipnými scénkami.

Maturitní plesy

Pořizujeme také záznamy maturitních plesů a to vždy od začátku večera, kdy se otevřou dveře návštěvníkům, až po začátek párty po půlnočním překvapení. Vždy natáčíme dvěma kamerami, aby výsledný záznam byl pro diváka živější a tím pádem zajímavější. Není však problém domluvit se na další kameře, která se dá připojit k projekci. Nedostanete od nás pouze dlouhé video, ale také krátký sestřih z celého večera v délce jedné písničky!

Potřebujete další služby na váš ples? Potom je tu pro vás agentura PROmaturák .
Oblíbený fotokoutek, parádní výzdoba plesu, organizace na míru, krásné šerpy, skleničky, trička a mnoho dalšího – mrkněte na stránky www.promaturak.cz